Verified sellers · Local products, made with care
Vendium
⌘K
AccountCart
⌘K
FavouritesCart
Vendium

Local products from small workshops and shops in Romania — in one basket.

Shop

StoresSearch products

Account

My accountMy orders
  • Terms
  • Privacy
  • Cookies
  • Returns
  • Legal information
  • Contact
  • ANPC
© 2026 Vendium · Local products, made with careEMMROB TECH & FRIENDS SRL · CUI 46553599 · J05/2230/2022Have a shop? Sell on Vendium
Saned ShopStore on VendiumVisit the store's site
Brutărie & bucătărie vegetală

Saned Marketplace

Pâine cu maia, coaptă pe vatră, și tofu proaspăt din soia non-OMG. Ingrediente curate, fără aditivi, cu informații complete pe fiecare etichetă.

Vezi produselePâine cu maia
Proaspăt zilnic
Fără conservanți
pâine și tofu, cu etichetă completă
Proaspăt zilnic
Fără conservanți
pâine și tofu, cu etichetă completă

Despre Saned

Saned Marketplace face pâine cu maia naturală, dospită lent și coaptă pe vatră, și tofu proaspăt din boabe de soia non-OMG. Lucrăm cu ingrediente puține și curate, fără aditivi, iar fiecare produs vine cu ingrediente, alergeni și valori nutriționale afișate clar.

Din brutăria noastră

  • Pâine artizanală proaspătă
  • Tofu natural presat
  • Brutărie artizanală
  • Câmp de grâu

Contact

Email
comenzi@saned.ro
Phone
+40 723 000 111
Address
Strada Morii nr. 3, Cluj-Napoca

Comenzi și livrare

Prețurile sunt în RON, TVA inclus. Produsele proaspete se livrează în funcție de greutate și adresă, calculată la checkout. Informațiile despre alergeni sunt afișate pe fiecare produs conform Reg. (UE) 1169/2011.

Site-ul oficial al magazinului: saned.vendium.ro

Saned Shop

Pâine cu maia și tofu proaspăt, cu etichetă curată.

Shop

StoreSearch products

Account

My accountMy orders
  • Terms
  • Privacy
  • Cookies
  • Returns
  • Legal information
  • Contact
  • ANPC
© 2026 Saned Shop · Pâine cu maia și tofu proaspăt, cu etichetă curată.Saned Marketplace SRL · CUI RO00000000 · J12/0000/0000Have a shop? Sell on Vendium

Catalog

Cumpără pe categorii

  • Alimente8 produse
  • Panificație5 produse
  • Băcănie3 produse

Proaspăt adăugate

Noutăți

  • Tofu condimentat cu ierburi 250 g
    Saned Shop

    Tofu condimentat cu ierburi 250 g

    RON 17.00RON 68.00/kg
  • Tofu afumat 200 g
    Saned Shop

    Tofu afumat 200 g

    RON 16.00RON 80.00/kg
  • Tofu natural presat 350 g
    Saned Shop

    Tofu natural presat 350 g

    RON 14.00RON 40.00/kg
  • Chifle cu susan, set 6 bucăți
    Saned Shop

    Chifle cu susan, set 6 bucăți

    RON 12.00RON 2.00/buc
  • Baghetă franțuzească 250 g
    Saned Shop

    Baghetă franțuzească 250 g

    RON 7.00RON 28.00/kg
  • Pâine de secară cu semințe 600 g
    Saned Shop

    Pâine de secară cu semințe 600 g

    RON 19.00RON 31.67/kg
  • Pâine integrală de grâu 700 g
    Saned Shop

    Pâine integrală de grâu 700 g

    RON 16.00RON 22.86/kg
  • Pâine cu maia, coaptă pe vatră 800 g
    Saned Shop

    Pâine cu maia, coaptă pe vatră 800 g

    RON 18.00RON 22.50/kg

Panificație

Pâine cu maia

  • Chifle cu susan, set 6 bucăți
    Saned Shop

    Chifle cu susan, set 6 bucăți

    RON 12.00RON 2.00/buc
  • Baghetă franțuzească 250 g
    Saned Shop

    Baghetă franțuzească 250 g

    RON 7.00RON 28.00/kg
  • Pâine de secară cu semințe 600 g
    Saned Shop

    Pâine de secară cu semințe 600 g

    RON 19.00RON 31.67/kg
  • Pâine integrală de grâu 700 g
    Saned Shop

    Pâine integrală de grâu 700 g

    RON 16.00RON 22.86/kg
  • Pâine cu maia, coaptă pe vatră 800 g
    Saned Shop

    Pâine cu maia, coaptă pe vatră 800 g

    RON 18.00RON 22.50/kg

Băcănie

Tofu & vegetal

  • Tofu condimentat cu ierburi 250 g
    Saned Shop

    Tofu condimentat cu ierburi 250 g

    RON 17.00RON 68.00/kg
  • Tofu afumat 200 g
    Saned Shop

    Tofu afumat 200 g

    RON 16.00RON 80.00/kg
  • Tofu natural presat 350 g
    Saned Shop

    Tofu natural presat 350 g

    RON 14.00RON 40.00/kg