Local products · made with care
Clean energy, close to you.
Solar panels, inverters, batteries and alternators from local workshops and shops in Romania. In one basket.
Fast delivery
2–4 days
from local sellers
24–48h delivery
courier across Romania
Official warranty
through an authorised distributor
14-day returns
no questions asked
Secure payment
card, cash on delivery or transfer
Catalogue
Browse by category
Just added
New arrivals
Saned ShopTofu condimentat cu ierburi 250 g
RON 17.00RON 68.00/kg
Saned ShopTofu afumat 200 g
RON 16.00RON 80.00/kg
Saned ShopTofu natural presat 350 g
RON 14.00RON 40.00/kg
Saned ShopChifle cu susan, set 6 bucăți
RON 12.00RON 2.00/buc
Saned ShopBaghetă franțuzească 250 g
RON 7.00RON 28.00/kg
Saned ShopPâine de secară cu semințe 600 g
RON 19.00RON 31.67/kg
Saned ShopPâine integrală de grâu 700 g
RON 16.00RON 22.86/kg
Saned ShopPâine cu maia, coaptă pe vatră 800 g
RON 18.00RON 22.50/kg
Chosen by shoppers
Top rated
SanoveraPudră de măceșe bio 100 g
RON 29.00
SanoveraSpirulină pudră bio 150 g
RON 45.00
SanoveraPulbere de cătină bio 100 g
RON 34.00
SanoveraCeai de sunătoare 50 g
RON 20.00
SanoveraTinctură de echinacea 50 ml
RON 34.00


