Prodotti locali · fatti con cura
Energia pulita, vicino a te.
Pannelli fotovoltaici, inverter, batterie e alternatori da laboratori e negozi locali della Romania. In un unico carrello.
Consegna rapida
2–4 giorni
da venditori locali
Consegna in 24–48h
corriere in tutta la Romania
Garanzia ufficiale
tramite distributore autorizzato
Reso entro 14 giorni
senza motivazione
Pagamento sicuro
carta, contrassegno o bonifico
Catalogo
Esplora per categoria
Appena aggiunti
Novità
Saned ShopTofu condimentat cu ierburi 250 g
17,00 RON68,00 RON/kg
Saned ShopTofu afumat 200 g
16,00 RON80,00 RON/kg
Saned ShopTofu natural presat 350 g
14,00 RON40,00 RON/kg
Saned ShopChifle cu susan, set 6 bucăți
12,00 RON2,00 RON/buc
Saned ShopBaghetă franțuzească 250 g
7,00 RON28,00 RON/kg
Saned ShopPâine de secară cu semințe 600 g
19,00 RON31,67 RON/kg
Saned ShopPâine integrală de grâu 700 g
16,00 RON22,86 RON/kg
Saned ShopPâine cu maia, coaptă pe vatră 800 g
18,00 RON22,50 RON/kg
Scelti dagli acquirenti
I più apprezzati
SanoveraPudră de măceșe bio 100 g
29,00 RON
SanoveraSpirulină pudră bio 150 g
45,00 RON
SanoveraPulbere de cătină bio 100 g
34,00 RON
SanoveraCeai de sunătoare 50 g
20,00 RON
SanoveraTinctură de echinacea 50 ml
34,00 RON


