Helyi termékek · gondosan készítve
Tiszta energia, közel hozzád.
Napelemek, inverterek, akkumulátorok és generátorok romániai helyi műhelyekből és üzletekből. Egyetlen kosárban.
Gyors szállítás
2–4 nap
helyi eladóktól
24–48 órás szállítás
futár egész Romániában
Hivatalos garancia
hivatalos forgalmazón keresztül
14 napos visszaküldés
indoklás nélkül
Biztonságos fizetés
kártya, utánvét vagy átutalás
Katalógus
Böngéssz kategóriák szerint
Frissen hozzáadva
Újdonságok
Saned ShopTofu condimentat cu ierburi 250 g
17,00 RON68,00 RON/kg
Saned ShopTofu afumat 200 g
16,00 RON80,00 RON/kg
Saned ShopTofu natural presat 350 g
14,00 RON40,00 RON/kg
Saned ShopChifle cu susan, set 6 bucăți
12,00 RON2,00 RON/buc
Saned ShopBaghetă franțuzească 250 g
7,00 RON28,00 RON/kg
Saned ShopPâine de secară cu semințe 600 g
19,00 RON31,67 RON/kg
Saned ShopPâine integrală de grâu 700 g
16,00 RON22,86 RON/kg
Saned ShopPâine cu maia, coaptă pe vatră 800 g
18,00 RON22,50 RON/kg
A vásárlók kedvencei
A legkedveltebbek
SanoveraPudră de măceșe bio 100 g
29,00 RON
SanoveraSpirulină pudră bio 150 g
45,00 RON
SanoveraPulbere de cătină bio 100 g
34,00 RON
SanoveraCeai de sunătoare 50 g
20,00 RON
SanoveraTinctură de echinacea 50 ml
34,00 RON


