Produse locale · făcute cu grijă
Energie curată, aproape de tine.
Panouri fotovoltaice, invertoare, baterii și alternatoare de la ateliere și magazine locale din România. Într-un singur coș.
Livrare rapidă
2–4 zile
de la vânzători locali
Livrare 24–48h
curier în toată România
Garanție oficială
prin distribuitor autorizat
Retur 14 zile
fără justificare
Plată securizată
card, ramburs sau transfer
Catalog
Explorează pe categorii
Proaspăt adăugate
Noutăți
Saned ShopTofu condimentat cu ierburi 250 g
17,00 RON68,00 RON/kg
Saned ShopTofu afumat 200 g
16,00 RON80,00 RON/kg
Saned ShopTofu natural presat 350 g
14,00 RON40,00 RON/kg
Saned ShopChifle cu susan, set 6 bucăți
12,00 RON2,00 RON/buc
Saned ShopBaghetă franțuzească 250 g
7,00 RON28,00 RON/kg
Saned ShopPâine de secară cu semințe 600 g
19,00 RON31,67 RON/kg
Saned ShopPâine integrală de grâu 700 g
16,00 RON22,86 RON/kg
Saned ShopPâine cu maia, coaptă pe vatră 800 g
18,00 RON22,50 RON/kg
Alese de cumpărători
Cele mai apreciate
SanoveraPudră de măceșe bio 100 g
29,00 RON
SanoveraSpirulină pudră bio 150 g
45,00 RON
SanoveraPulbere de cătină bio 100 g
34,00 RON
SanoveraCeai de sunătoare 50 g
20,00 RON
SanoveraTinctură de echinacea 50 ml
34,00 RON


