Verified sellers · Local products, made with care
Vendium
⌘K
AccountCart
⌘K
FavouritesCart
Vendium

Local products from small workshops and shops in Romania — in one basket.

Shop

StoresSearch products

Account

My accountMy orders
  • Terms
  • Privacy
  • Cookies
  • Returns
  • Legal information
  • Contact
  • ANPC
© 2026 Vendium · Local products, made with careEMMROB TECH & FRIENDS SRL · CUI 46553599 · J05/2230/2022Have a shop? Sell on Vendium
  • ro
  • en
  • hu
  • it

Search the marketplace

Category

  • Băcănie
  • Cărți1
  • Panouri fotovoltaice6
  • Prosoape microfibră6
  • Suplimente alimentare6
  • Ceaiuri & plante2
  • Invertoare11
  • Panificație5
  • Perii & pensule6
  • Baterii & stocare10
  • Soluții & cosmetică auto8
  • Uleiuri esențiale2
  • Accesorii spălare4
  • Structuri de montaj7
  • Tincturi & siropuri5
  • Cosmetice naturale1
  • Pachete detailing2
  • Sisteme & pachete3
  • Camere supraveghere solare2
  • Iluminat solar16

Availability

  • In stock
  • On sale

Price

RON 14.00 – RON 17.00

–

Caracteristici generale

Vegan

  • Yes3

Other filters

Greutate netă (g)

200 – 350 (g)

–

Bio

  • Yes2
  • No1

Fără gluten

  • Yes
NewestPrice: low to highPrice: high to lowTop ratedMost popularHow we rank results
  • BăcănieRemove filter

3 products

3
Tofu condimentat cu ierburi 250 g
Saned Shop

Tofu condimentat cu ierburi 250 g

RON 17.00RON 68.00/kg
  • Tofu afumat 200 g
    Saned Shop

    Tofu afumat 200 g

    RON 16.00RON 80.00/kg
  • Tofu natural presat 350 g
    Saned Shop

    Tofu natural presat 350 g

    RON 14.00RON 40.00/kg