Verified sellers · Local products, made with care
Vendium
⌘K
AccountCart
⌘K
FavouritesCart
Vendium

Local products from small workshops and shops in Romania — in one basket.

Shop

StoresSearch products

Account

My accountMy orders
  • Terms
  • Privacy
  • Cookies
  • Returns
  • Legal information
  • Contact
  • ANPC
© 2026 Vendium · Local products, made with careEMMROB TECH & FRIENDS SRL · CUI 46553599 · J05/2230/2022Have a shop? Sell on Vendium
Home/Alimente/Panificație/Pâine de secară cu semințe 600 g
Pâine de secară cu semințe1 / 2
Panificație

Pâine de secară cu semințe 600 g

In stock
RON 19.00

RON 31.67/kg

VAT included

SKU: SND-PAINE-SECARA-600

  • 14-day right of return
  • Secure payment

Sold by

S
Saned Shop
Seller
No ratings yet· Cluj
Visit the store
Seller details

Saned Marketplace SRL

Trade register no.: J12/0000/0000

Tax ID (CUI): RO00000000

Strada Morii nr. 3, 400000, Cluj-Napoca, Cluj, RO

comenzi@saned.ro

+40723000111

Report this product

About this product

Pâine densă de secară cu semințe de floarea-soarelui, in și dovleac. Aromă intensă, se păstrează proaspătă mai multe zile. Bogată în fibre și cu index glicemic scăzut.

Specifications

Caracteristici generale

Vegan
Da

Other specifications

Greutate netă
600 g
Bio
Nu
Fără gluten
Nu
Termen de valabilitate
6 zile de la data ambalării
Origine
România

Food information

Ingredients

Făină de secară (60%), făină de grâu, apă, semințe de floarea-soarelui, in și dovleac (12%), maia de secară, sare de mare.

Allergens

  • Cereals containing gluten

Nutrition facts (per 100 g / 100 ml)

Energy998 kJ / 236 kcal
Fat4.5 g
of which saturates0.6 g
Carbohydrate38 g
of which sugars2 g
Protein8.2 g
Salt1.2 g

Storage conditions

A se păstra la temperatura camerei, în pungă de hârtie. A se consuma în 6 zile.

Food business operator

Saned Marketplace SRL, Str. Morii nr. 3, Cluj-Napoca, RO

Safety information

Manufacturer
Saned Marketplace SRL · Strada Morii nr. 3, 400000, Cluj-Napoca, Cluj · RO · comenzi@saned.ro

Pâine de secară cu semințe 600 g

RON 19.00

Similar products

← Înapoi la marketplace

Reviews

No reviews for this product yet.

Questions

Ask the first question about this product.

No published questions for this product yet.

Similar products

  • Pâine cu maia, coaptă pe vatră 800 g
    Saned Shop

    Pâine cu maia, coaptă pe vatră 800 g

    RON 18.00RON 22.50/kg
  • Pâine integrală de grâu 700 g
    Saned Shop

    Pâine integrală de grâu 700 g

    RON 16.00RON 22.86/kg
  • Baghetă franțuzească 250 g
    Saned Shop

    Baghetă franțuzească 250 g

    RON 7.00RON 28.00/kg
  • Chifle cu susan, set 6 bucăți
    Saned Shop

    Chifle cu susan, set 6 bucăți

    RON 12.00RON 2.00/buc