Verified sellers · Local products, made with care
Vendium
⌘K
AccountCart
⌘K
FavouritesCart
Vendium

Local products from small workshops and shops in Romania — in one basket.

Shop

StoresSearch products

Account

My accountMy orders
  • Terms
  • Privacy
  • Cookies
  • Returns
  • Legal information
  • Contact
  • ANPC
© 2026 Vendium · Local products, made with careEMMROB TECH & FRIENDS SRL · CUI 46553599 · J05/2230/2022Have a shop? Sell on Vendium
  • ro
  • en
  • hu
  • it
  1. Home
  2. /Alimente

Alimente

Availability

  • In stock
  • On sale

Price

  • 5 – 101
  • 10 – 207

Price range

–

Caracteristici generale

Vegan

  • Yes7
  • No1

Other filters

Greutate netă (g)

200 – 800 (g)

–

Bio

  • No5
  • Yes3

Fără gluten

  • No5
  • Yes3
NewestPrice: low to highPrice: high to lowTop ratedMost popularHow we rank results

8 products

Tofu condimentat cu ierburi 250 g
Saned Shop

Tofu condimentat cu ierburi 250 g

RON 17.00RON 68.00/kg
  • Tofu afumat 200 g
    Saned Shop

    Tofu afumat 200 g

    RON 16.00RON 80.00/kg
  • Tofu natural presat 350 g
    Saned Shop

    Tofu natural presat 350 g

    RON 14.00RON 40.00/kg
  • Chifle cu susan, set 6 bucăți
    Saned Shop

    Chifle cu susan, set 6 bucăți

    RON 12.00RON 2.00/buc
  • Baghetă franțuzească 250 g
    Saned Shop

    Baghetă franțuzească 250 g

    RON 7.00RON 28.00/kg
  • Pâine de secară cu semințe 600 g
    Saned Shop

    Pâine de secară cu semințe 600 g

    RON 19.00RON 31.67/kg
  • Pâine integrală de grâu 700 g
    Saned Shop

    Pâine integrală de grâu 700 g

    RON 16.00RON 22.86/kg
  • Pâine cu maia, coaptă pe vatră 800 g
    Saned Shop

    Pâine cu maia, coaptă pe vatră 800 g

    RON 18.00RON 22.50/kg