Verified sellers · Local products, made with care
Vendium
⌘K
AccountCart
⌘K
FavouritesCart
Vendium

Local products from small workshops and shops in Romania — in one basket.

Shop

StoresSearch products

Account

My accountMy orders
  • Terms
  • Privacy
  • Cookies
  • Returns
  • Legal information
  • Contact
  • ANPC
© 2026 Vendium · Local products, made with careEMMROB TECH & FRIENDS SRL · CUI 46553599 · J05/2230/2022Have a shop? Sell on Vendium
  • ro
  • en
  • hu
  • it

Search the marketplace

Category

  • Băcănie3
  • Cărți1
  • Panouri fotovoltaice6
  • Prosoape microfibră6
  • Suplimente alimentare6
  • Ceaiuri & plante2
  • Invertoare11
  • Panificație
  • Perii & pensule6
  • Baterii & stocare10
  • Soluții & cosmetică auto8
  • Uleiuri esențiale2
  • Accesorii spălare4
  • Structuri de montaj7
  • Tincturi & siropuri5
  • Cosmetice naturale1
  • Pachete detailing2
  • Sisteme & pachete3
  • Camere supraveghere solare2
  • Iluminat solar16

Availability

  • ✓In stock
  • On sale

Price

  • 5 – 101
  • 10 – 204

Price range

–

Caracteristici generale

Vegan

  • Yes4
  • No1

Other filters

Greutate netă (g)

250 – 800 (g)

–

Bio

  • No4
  • Yes1

Fără gluten

  • No5
NewestPrice: low to highPrice: high to lowTop ratedMost popularHow we rank results
  • PanificațieRemove filter
  • In stockRemove filter

5 products

  • Chifle cu susan, set 6 bucăți
    Saned Shop

    Chifle cu susan, set 6 bucăți

    RON 12.00RON 2.00/buc
  • Baghetă franțuzească 250 g
    Saned Shop

    Baghetă franțuzească 250 g

    RON 7.00RON 28.00/kg
  • Pâine de secară cu semințe 600 g
    Saned Shop

    Pâine de secară cu semințe 600 g

    RON 19.00RON 31.67/kg
  • Pâine integrală de grâu 700 g
    Saned Shop

    Pâine integrală de grâu 700 g

    RON 16.00RON 22.86/kg
  • Pâine cu maia, coaptă pe vatră 800 g
    Saned Shop

    Pâine cu maia, coaptă pe vatră 800 g

    RON 18.00RON 22.50/kg