Verified sellers · Local products, made with care
Vendium
⌘K
AccountCart
⌘K
FavouritesCart
Vendium

Local products from small workshops and shops in Romania — in one basket.

Shop

StoresSearch products

Account

My accountMy orders
  • Terms
  • Privacy
  • Cookies
  • Returns
  • Legal information
  • Contact
  • ANPC
© 2026 Vendium · Local products, made with careEMMROB TECH & FRIENDS SRL · CUI 46553599 · J05/2230/2022Have a shop? Sell on Vendium
  • ro
  • en
  • hu
  • it

Search the marketplace

Category

  • Băcănie3
  • Cărți1
  • Panouri fotovoltaice6
  • Prosoape microfibră6
  • Suplimente alimentare6
  • Ceaiuri & plante2
  • Invertoare11
  • Panificație5
  • Perii & pensule6
  • Baterii & stocare10
  • Soluții & cosmetică auto8
  • Uleiuri esențiale2
  • Accesorii spălare4
  • Structuri de montaj7
  • Tincturi & siropuri5
  • Cosmetice naturale1
  • Pachete detailing2
  • Sisteme & pachete3
  • Camere supraveghere solare2
  • Iluminat solar16

Availability

  • ✓In stock
  • On sale

Price

  • 5 – 104
  • 10 – 5047
  • 50 – 1008
  • 100 – 50023
  • 1,000 – 5,0007
  • 5,000 – 10,00013
  • 10,000 – 50,000

Caracteristici generale

Vegan

  • Yes19
  • No3

Specificații tehnice

Densitate (GSM)

180 – 1600 (GSM)

–

Other filters

Capacitate (Ah) (Ah)

100 – 314 (Ah)

–

Eficiență maximă (%)

97.6 – 97.6 (%)

–

Formă

  • Pudră
NewestPrice: low to highPrice: high to lowTop ratedMost popularHow we rank results
  • In stockRemove filter

106 products

4

Price range

–
5
  • Tinctură3
  • Ceai2
  • Ulei2
  • Sirop1
  • Greutate (kg)

    0.83 – 127 (kg)

    –

    Greutate netă (g)

    200 – 800 (g)

    –

    Putere (W)

    200 – 10000 (W)

    –

    Tensiune nominală (V)

    48 – 51.2 (V)

    –

    Bio

    • No5
    • Yes3

    Tehnologie celule

    • Monocristalin PERC4
    • N-type TOPCon2

    Eficiență (%)

    20.6 – 22.3 (%)

    –

    Fără gluten

    • No5
    • Yes3

    Certificat bio

    • No9
    • Yes7

    Garanție produs (ani)

    10 – 25 (ani)

    –

    Capacitate (kWh)

    5.12 – 16.08 (kWh)

    –

    Chimie

    • LiFePO₄10

    Cicluri

    50 – 8000

    –

    Fază

    • Monofazat9
    • Trifazat5
    Tofu condimentat cu ierburi 250 g
    Saned Shop

    Tofu condimentat cu ierburi 250 g

    RON 17.00RON 68.00/kg
  • Tofu afumat 200 g
    Saned Shop

    Tofu afumat 200 g

    RON 16.00RON 80.00/kg
  • Tofu natural presat 350 g
    Saned Shop

    Tofu natural presat 350 g

    RON 14.00RON 40.00/kg
  • Chifle cu susan, set 6 bucăți
    Saned Shop

    Chifle cu susan, set 6 bucăți

    RON 12.00RON 2.00/buc
  • Baghetă franțuzească 250 g
    Saned Shop

    Baghetă franțuzească 250 g

    RON 7.00RON 28.00/kg
  • Pâine de secară cu semințe 600 g
    Saned Shop

    Pâine de secară cu semințe 600 g

    RON 19.00RON 31.67/kg
  • Pâine integrală de grâu 700 g
    Saned Shop

    Pâine integrală de grâu 700 g

    RON 16.00RON 22.86/kg
  • Pâine cu maia, coaptă pe vatră 800 g
    Saned Shop

    Pâine cu maia, coaptă pe vatră 800 g

    RON 18.00RON 22.50/kg
  • Carte: Rețete din plante pentru bolile autoimune
    Sanovera

    Carte: Rețete din plante pentru bolile autoimune

    RON 100.00
  • Sanovera Pachet Antiparaziți complet
    Sanovera

    Sanovera Pachet Antiparaziți complet

    RON 425.00
  • Sanovera Pachet Antiparaziți — tinctură + capsule
    Sanovera

    Sanovera Pachet Antiparaziți — tinctură + capsule

    RON 235.00
  • Sanovera Tinctură Detox Rinichi 50 ml
    Sanovera

    Sanovera Tinctură Detox Rinichi 50 ml

    RON 40.00
  • Sanovera Tinctură Detox Ficat 50 ml
    Sanovera

    Sanovera Tinctură Detox Ficat 50 ml

    RON 40.00
  • Sanovera CocoDetox — cărbune activat din nucă de cocos 500 g
    Sanovera

    Sanovera CocoDetox — cărbune activat din nucă de cocos 500 g

    RON 60.00
  • Sanovera ZeoDetox — zeolit natural micronizat și activat 200 g
    Sanovera

    Sanovera ZeoDetox — zeolit natural micronizat și activat 200 g

    RON 100.00
  • Cremă de gălbenele pentru piele sensibilă 50 ml
    Sanovera

    Cremă de gălbenele pentru piele sensibilă 50 ml

    RON 29.00
  • Sirop de cătină cu miere 250 ml
    Sanovera

    Sirop de cătină cu miere 250 ml

    RON 39.00
  • Tinctură de echinacea 50 ml
    Sanovera

    Tinctură de echinacea 50 ml

    RON 34.00
  • Ulei esențial de arbore de ceai 10 ml
    Sanovera

    Ulei esențial de arbore de ceai 10 ml

    RON 36.00
  • Ulei esențial de lavandă 10 ml
    Sanovera

    Ulei esențial de lavandă 10 ml

    RON 38.00
  • Ceai de sunătoare 50 g
    Sanovera

    Ceai de sunătoare 50 g

    RON 20.00
  • Ceai de mușețel, flori întregi 50 g
    Sanovera

    Ceai de mușețel, flori întregi 50 g

    RON 22.00
  • Pulbere de cătină bio 100 g
    Sanovera

    Pulbere de cătină bio 100 g

    RON 34.00
  • Spirulină pudră bio 150 g
    Sanovera

    Spirulină pudră bio 150 g

    RON 45.00
  • Page 1 of 5Next →